Mimari Maket Otomasyon Sistemi – Mimari Maket Otomasyonu

Mimari maket otomasyon sistemi

Bir sistem içerisinde 2 farklı kontrol yazılımı içerir.

İlki, normal ledler için kullanılabilecek ve 40v, 4A ‘ya kadar destek veren çıkış kartlarıdır. Bu kartlar ve 1 adet anakart ile 65.000 kanala kadar kontrol yapılabilir.

İkincisi ise WS yada SD serisi RGB yada RGBW ledler için kullanılabilecek yazılımdır. Yine çıkış kartlı sistem için kullanılan anakart kullanılacak olup içerisinde kontrol entegresi bulunduran bu ledler birbirine veriyolunda seri bağlanarak kontrol edilirler. Toplam kontrol edilebilecek led sayısı bir anakart için 45.000 leddir.

Her iki sistem için paket içeriğinde Android yazılımı ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Ücretsiz yazılım dışında müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel Android, Windows, Linux yada IOS temelliyazılımlar geliştiriyoruz.

Otomasyon sistemi sadece aydınlatma değil aynı zamanda kat hareket mekanizmaları, maket kat asansörleri, çeşitli ekran ve videopanel uygulamaları, kiosk yazılımları gibi çeşitli alanlarıda içerir. Üretmiş olduğumuz bu sistemlerin tümü otomasyon sistemiyle doğrudan bağlantılı bir şekilde çalışmaktadır. Bu sayede bütüncül bir Mimari Maket otomasyonu çözümüne kavuşmuş olursunuz.

Farklı istekler yada farklı mimari maket otomasyonu uygulamaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.