İstanbul Modern Hareketli Kat Mekanizması Maket Otomasyonu

Sistem tamamen otomatik olup dokunmatik bir ekran üzerinden kontrol edilmektedir. Ayrıca maket üerindeki aydnlatma sistemi de mevcut olan ekrandan kontrol edilebilir. Mekanizma kaldırma kuvveti plak başına 70kg dır ve konumlama 0.1 mm hassasiyetle gerçekleştirilebilmektedir.


Montenegro/Karadağ Maket Otomasyonu

Montenegro/Karadağ Toplu konut maketi aydınlatma sistemi, kontrol arayuzu ve kiosk monitor tasarımı, ve uygulaması. RGBWW kontrollu sistem ve android temelli 43 inc dokunmatik ekran kurulum yapılmıştır.


İstanbul Modern hareketli Mimari Maketi Mekanik, Aydınlatma Sistemi Uygulaması ve Maket Otomasyonu

İstanbul modern mmari maketi aydınlatma sistemi ve mekanik sistemi tasarımı, üretimi ve montajı. Herbir at bağımsız olarak hareket edebilir ve maketin büyük ölçeği sayesinde kat planları tümüyle görülebilir.


Masar Yapı /Düzce Maket Otomasyonu

Aydınlatma sistemi montajı ve yazılım tasarımı yapılmıştır. Toplamda 340 daireden oluşan yapıda herbir daire RGBW olarak bağımsız kontrol edilebilir.


Kartallife Projesi Maket Otomasyonu ve Kiosk Uygulaması

Kartallife projesi windows tabanlı yazılımı ve aydınlatma sistemi kontrol yazılımı tasarım ve kurulumu.


Zeytinburnu Belediyesi Kültür Vadisi Maket Otoamsyonu ve Kiosk Uygulaması

Zeytinburnu Belediyesi için Android tabanlı kiosk sistemi, sistem yazılımı, aydınlatma sistemi tasarımı ve kurulumu ile tüm sistemlerin entegrasyonu gerçekleştirilmiştir.


İstanbul Finans Merkezi Maketi Maket Otomasyonu

Mimari maket aydınlatma kontrol sistemi windows tabanlı yazılımı tasarım ve aydınlatma sistemi tasarım ve montajı.